Strona główna / wizytówka firmy przetwarzającej warzywa i owoce, zawierająca m.in. katalogi produktów, galerię zdjęć, aktualności i obsługę języków. Jest oparta o autorskie rozwiązanie.

Ta strona powstała jako niewielka część większego narzędzia do administracji przedsiębiorstwem. Strona pobiera dane bezpośrednio z bazy, w której znajdują się informacje o produktach i kontrahentach.

Jej zaplecze jest w stanie automatycznie ustalić województwo kontrahenta, które potem można wybrać na podstronie sieć sprzedaży, jak również obliczać wartość energetyczną produktu w oparciu o tabelę wartości odżywczych. Potrafi kojarzyć produkty z przepisami, których są składnikiem. Posiada interaktywną mapkę od Google, na której oznaczona jest droga dojazdu. Jest też formularz kontaktowy (ajax) zabezpieczony systemem reCAPTCHA.

Praktycznie cała strona jest przetłumaczalna na inne języki. W przypadku gdy dana treść nie jest dostępna w wybranym języku – wyświetla się odpowiedni komunikat. Wszystkie wpisy (aktualności, przepisy) są wyświetlane niezależnie od wybranego języka, nawet jeśli nie są przetłumaczone, co nie stwarza wrażenia „pustej” strony.

Wszystkie podstrony mają „ładne” adresy URL, sugerujące „prawdziwą” strukturę folderów na serwerze.